Košarkaši đurđevačke Mladosti sezonu M13 lige završili su na trećem mjestu.
U klubu su zahvalili svim roditeljima na podršci kroz cijelu sezonu, a treneru Vladimiru Beljanu čestitali na prvom uspjehu u svojoj prvoj trenerskoj sezoni.
– Prva tri mjesta vode u Prvu regionalnu M13 ligu, a to smo mi, Vedi i Radnik. Ipak, odlučio sam prihvatiti nastup u Drugoj regionalnoj ligi jer nam je razvoj mladih igrača prioritet. Najmlađa smo ekipa u ligi i smatram da ćemo u ovom rangu dobiti više prostora za igru i napredak svih igrača – poručio je za klupske stranice trener Beljan.
Spomenimo da su ekipu ove sezone činili Andrija Zovko, Leon Segen, Fran Gorički, Alen Martinčić, Petar Popec, Liam Stipčić, Jona Josipović, Fran Tomrlin, Aleksandar Kožar, Viktor Jakubovskij, Jan Šimunic, Vito Pavešić i Grgur Fuček. Najbolji strijelac ekipe pritom je Alen Martinčić s 219 koševa.
– Idemo dalje raditi – kratko su zaključili u klubu.






