Nogometaši Slaven Belupa službeno su započeli pripreme za novu natjecateljsku sezonu.
Nakon male stanke, igrači i stručni stožer ponovno su se okupili na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, gdje je odrađen prvi trening u sklopu pripremnog razdoblja.
Pred Farmaceutima je nekoliko tjedana intenzivnog rada tijekom kojih će se momčad pripremati za izazove koji ih očekuju u novoj sezoni. Prvi trening je uspješno odrađen, a kako je izgledao povratak Slaven Belupa na teren nakon stanke, pogledajte u fotogaleriji u nastavku.
1 od 38







