Članovi Ultimate kluba Đurđevac ostvarili su još jedan zapažen uspjeh na natjecanju Bjelovar Breakers 2026, jednom od najjačih i najpopularnijih powerlifting natjecanja u regiji.
Sjajnim nastupom đurđevački su se natjecatelji okitili zlatnim odličjima te na najbolji način zaključili prvi dio natjecateljske sezone prije ljetne pauze.
Boje kluba branili su Mihael Bogdan, Tino Mihočka i Teo Imbrišić, koji su još jednom pokazali iznimnu kvalitetu, snagu i predanost sportu. Svojim rezultatima dostojno su predstavili Ultimate klub Đurđevac i svoj grad te potvrdili kako se nalaze među najboljim domaćim powerlifting natjecateljima.
Predsjednik i osnivač kluba Saša Deak istaknuo je kako ovaj uspjeh ima dodatnu vrijednost s obzirom na izazovne okolnosti tijekom priprema.
– Sve pohvale našoj ekipi. Unatoč završetku školske godine, visokim ljetnim temperaturama i brojnim drugim obvezama, uspjeli su se kvalitetno pripremiti i nastaviti koračati putem koji smo zacrtali. Sljedeći izazov je državno prvenstvo i nastavak uspješnog predstavljanja Đurđevca na hrvatskoj powerlifting sceni – rekao je Deak.







