[FOTO] Nogometna subota

Nogometaši Koprivnice danas su u 26. kolu Treće hrvatske nogometne lige – istok ugostili Croatiju Đakovo, te su odigrali bez pogodaka. Gostujući ‘bunker’ nije bilo lako probiti, pa je momčadi Vedrana Medenjaka pripao samo bod. Zeleni su i dalje četvrti sa 45 bodova.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar-Koprivnica-Virovitica odigrano je nepotpuno 22. kolo. U podravskom derbiju u Virju sastali su se domaći Podravac i Graničar iz Đurđevca, a bolji su bili gosti koji su slavili s 0:3. za Picoke su zabili Lovrak u 9. te Mihoković u 12. i 59. minuti.

Križevci su kod kuće remizirali s Tomislavom iz Bereka, bilo je 2:2, a pogotke su postigli Bastašić u 23. i Mladen iz jedanaesterca u 74. minuti. Mladost iz Kloštra Podravskog odigrala je bez golova na gostovanju kod Zdenke ’91, a Pitomača je s 3:0 poražena od Papuka u Orahovici. Vodeći Tehničar u nedjelju u 17 sati gostuje u Rovišću te u slučaju pobjede može osigurati naslov prvaka.

Na rasporedu su bile i dvije utakmice 22. kola Prve županijske nogometne lige. Graničar je u Legradu izgubio s 2:5 od đelekovečkog Osvita, a Miklinovec je s 1:0 nadvisio ždalski Prekodravac. U nedjelju se s početkom u 17 sati sastaju Tomislav (D) – Bratstvo, Mladost-Molve – Borac, Tomislav-Radnik – Kalinovac, Sloga – Ferdinandovac te Drava (NP) – Panonija.

U Drugoj ŽNL odigrana je samo jedna utakmica 21. kola, Tehnika je ugostila Prugovac i slavila s uvjerljivih 6:1.