FOTO Inna Moore prvi put u Đurđevcu: ‘Vjerujem da će ljubav trajati’

Popularna autorica Inna Moore po prvi je put gostovala u Đurđevcu, gdje je u Gradska knjižnica Đurđevac održala književni susret s publikom u sklopu Noći knjige.

Riječ je o autorici čije romane domaća publika rado čita, a iza pseudonima (umjetnčko ime) krije se Ina Špiček, poznata po modernim i povijesnim ljubavno-erotskim romanima te romantičnim komedijama.


Uoči susreta nije skrivala uzbuđenje.

– Zbilja mi je čast doći prvi put u Đurđevac povodom Noći knjige. Veselim se upoznati svoje čitatelje koji, prema riječima ravnateljice, jako puno posuđuju moje naslove. Vjerujem da će ljubav trajati – poručila je autorica.

Program je započeo pozdravnim riječima ravnateljice knjižnice Bernarde Ferderber, a razgovor s autoricom vodila je ravnateljica Narodne knjižnice Virje Ivanka Ferenčić Martinčić. Tijekom večeri autorica je govorila o svom književnom putu, inspiraciji i radu, a publika je aktivno sudjelovala kroz pitanja i komentare.

Do sada je objavila čak 29 romana, a među najčitanijima su “Spašen”, “Izgubljen”, “Dodir zvijeri” i “Veto na ljubav”, koji su osvojili brojne čitatelje diljem Hrvatske.

Vezani članci

Najčitanije