Autogol presudio Slavenu, Lokomotiva osvojila tri boda

Slaven Belupo je u 25. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige poražen od Lokomotive. Domaćin je slavio rezultatom 1:0.

Trener Zoran Zekić nije mogao računati na kartoniranog Manaja i ozlijeđenog Hoxhu, a od prve minute, u odnosu na susret s Goricom, krenuli su Jambor i Mudražija.

Prvo dio prošao je bez golova, najveću šansu za Slaven imao je Crnac koji je ostao sam na pet metara, ali je loše neometan pucao.

Domaćin je poveo u 47. minuti kada je Soldo pogodio svoju mrežu za 1:0. Lokomotiva je mogla povećati vodstvo preko Goričana i Stojkovića, ali Čović je dobro branio.

Slaven je sada na petoj poziciji prvenstvene ljestvice s 33 osvojena boda, dva više od Lokomotive i istim brojem bodova kao četvrti Varaždin.

U idućem kolu Slaven Belupo gostuje na Poljudu kod Hajduka. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 18:10.