[FOTO] Plivači RK Šoderice odlični u Sisku

Članovi Ronilačkog kluba Šoderice sudjelovali su prošlog vikenda u drugom kolu Kupa Republike Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju koje se održalo u Sisku. U konkurenciji je bilo čak 12 klubova i više od 100 natjecatelja, a naši plivači i plivačice su bili: Mihael Šestak, Tin Treščec, Jakov Buhinjak, Leo Bradić, Josip Štefanec, Damjan Koštarić, Marko Periša, Marin Sabol, Jan Vuk, Tristan Horvat, Katarina Kerečin, Katja Kukec, Marta Timarac, Alanna Štefanec, Paula Radotović, Katja Jakopec, Anja Rojčević, Dora Bradić, Rea Vuk i Lucija Šimčić.

– Iako još nije vrhunac sezone, već sada su pokazali zavidne rezultate i odličnu formu pa dalje nastavljamo još jačim tempom kako bi se s državnog prvenstva svi kućama vratili s ponekim sjajem oko vrata – rekli su u Ronilačkom klubu.

Rezultati:

100m bf muškarci: Mihael Šestak 8., Jan Vuk 17., Leo Bradić 34., Tristan Horvat 36., Marin Sabol 40., Jakov Buhinjak 43., Josip Štefanec 44., Marko Periša 49., Damjan Koštarić 51.

100m bf žene: Katja Kukec 2., Lucija Šimčić 6., Marta Timarac 8., Katarina Kerečin 9., Anja Rojčević 15., Alanna Štefanec 19., Paula Radotović 23., Rea Vuk 36., Dora Bradić 37., Katja Jakopec 38.

100m pp muškarci: Mihael Šestak 6., Jan Vuk 26., Jakov Buhinjak 30., Tin Treščec 31., Tristan Horvat 39., Marin Sabol 48., Marko Periša 49.

100m pp žene: Lucija Šimčić 5., Katja Kukec 7., Marta Timarac 8., Katarina Kerečin 11., Alanna Štefanec 21., Anja Rojčević 22., Paula Radotović 28., Rea Vuk 33., Dora Bradić 34., Katja Jakopec 35.

1500m pp muškarci: Mihael Šestak 2., Tin Treščec 18., Leo Bradić 19.

1500m pp žene: Katarina Kerečin 7.

50m bf muškarci: Jan Vuk 14., Tin Treščec 29., Leo Bradić 30., Tristan Horvat 33., Josip Štefanec 35., Marin Sabol 37., Jakov Buhinjak 39., Marko Periša 46., Damjan Koštarić 51.

50m bf žene: Katja Kukec 5., Lucija Šimčić 10., Marta Timarac 14., Anja Rojčević 18., Alanna Štefanec 21., Paula Radotović 29., Rea Vuk 38., Katja Jakopec 40., Dora Bradić 42.

4 x 200m pp muškarci: Horvat, Buhinjak, Treščec, Štefanec 9.; Vuk, Bradić, Sabol, Periša 10.

4 x 200m pp žene: Kukec, Kerečin, Timarac, Šimčić 4.; Radotović, Vuk, Jakopec, Bradić 8.

 

Vezani članci

Najčitanije

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com