Član Moto kluba Legenda iz Đurđevca, Mario Horvatić, ostvario je zapažene rezultate na motociklističkim utrkama Nagrada Grada Križevca u sklopu Prvenstva Hrvatske.
Mario Horvatić je u konkurenciji klase 770 ccm osvojio prvo mjesto, dok je u klasi 500 ccm zauzeo treće mjesto.
Ovim je rezultatom nastavio je niz uspješnih nastupa na domaćem prvenstvu gdje je ujedino i promovirao Moto klub Legenda i Grad Đurđevac.
– Čestitamo Mariju Horvatiću na izvrsnim rezultatima te mu želimo puno uspjeha na predstojećim utrkama Prvenstva Hrvatske. – poručili su iz Grada.








