Mario Horvatić osvojio zlato i broncu za Moto klub Legenda

Član Moto kluba Legenda iz Đurđevca, Mario Horvatić, ostvario je zapažene rezultate na motociklističkim utrkama Nagrada Grada Križevca u sklopu Prvenstva Hrvatske.

Mario Horvatić je u konkurenciji klase 770 ccm osvojio prvo mjesto, dok je u klasi 500 ccm zauzeo treće mjesto.


Ovim je rezultatom nastavio je niz uspješnih nastupa na domaćem prvenstvu gdje je ujedino i promovirao Moto klub Legenda i Grad Đurđevac.

– Čestitamo Mariju Horvatiću na izvrsnim rezultatima te mu želimo puno uspjeha na predstojećim utrkama Prvenstva Hrvatske. – poručili su iz Grada.

Izvor: Grad Đurđevac

Vezani članci

Najčitanije