Pijani vozač Passata velikom se brzinom zabio u traktor, dvije osobe ozlijeđene

U jučerašnjoj prometnoj nesreći koja se dogodila u Kloštru Podravskom dvije su osobe lakše ozlijeđene.


Do sudara je došlo oko 17.40 u Ulici kralja Tomislava. Iz smjera Kladara vozio je 65-godišnjak u Passatu i zbog prevelike brzine naletio je na traktor kojim je u istom smjeru upravljao 36-godišnjak, izvješćuje Policijska uprava koprivničko-križevačka.

Od siline udara automobil je sletio s ceste u lijevi jarak, dok je traktor završio u desnom. Vozaču Passata izmjereno je 1,02 promila alkohola u organizmu te je smješten u policijske prostorije na otrježnjenje i čeka ga prekršajni postupak. U sudaru su vozač traktora i 62-godišnji suputnik u Passatu lakše ozlijeđeni.

Zbog vršenja očevidnih radnji od 18.10 sati do 19.30 sati državna cesta broj 2 u Kloštru Podravskom bila je zatvorena za sav promet. Promet se za osobna vozila odvijao Ulicama Oderjan, Petra Preradovića, Mirogojska ulica i obrnuto, a za teretna vozila i autobuse odvijao se lokalnom cestom 26117 i 2235 Pitomača, Podravske Sesvete, Kloštar Podravski i obrnuto.

Vezani članci

Najčitanije