Nedavno smo pisali o novom zanimljivom zabavnom programu ‘Raspjevani petak‘ koji provode i osmišljavaju djelatnici Osnovne škole ‘Podolice’. Druženje uz pjesmu i smijeh uz predbožićno raspoloženje zaista je ono što svakoga veseli, a posebno djecu.
Želja djelatnika škole da na zabavan način pokažu što znaju i ne znaju kad je glazba ‘u igri’ upravo je i glavni motiv pokretanja ovog programa. Nesavršenost izvedbi pokazuje da nije važno biti vrhunski pjevač, već da su za zabavu i veselje najvažniji dobra volja i spremnost na šalu.
Donosimo VIDEO prvog Raspjevanog petka koji je održan 2. prosinca.
‘Učenicima se sviđa, učitelji, stručni suradnici i svi ostali rado se uključuju. Najvažnije je da se svi skupa dobro zabavljamo i da djeca shvate da za nastup nije potrebno biti savršen. Doba godine takvo je da potiče veselje i zabavu i mislim da smo to ovim programom i postigli – kaže ravnateljica Helena Knežević.
– .