Advent u Kloštru Podravskom započeo je prošlu subotu paljenjem prve adventske svijeće, a nastavlja se tijekom cijelog prosinca.
Kako su poručili iz Općine, u subotu 6. prosinca u Parku hrvatskih branitelja u 17 sati bit će upriličeno paljenje druge adventske svijeće, a nakon toga u 17:45 Udruga žena Prugovac organizira izložbu jaslica i druženje u crkvi svete Barbare i u Društvenom domu u Prugovcu.







