Povijesni uspjeh ŽNK Radnik Koprivnica, nogometašice proslavile ulazak u Prvu HNLŽ

Nogometašice ŽNK Radnik Koprivnica, u prostorijama NK Mladost u Koprivničkim Bregima, svečano su obilježile povijesni plasman u Prvu hrvatsku nogometnu ligu za žene.

Ovaj veliki uspjeh predstavlja važan trenutak ne samo za klub, već i za cijelu Koprivnicu i Koprivničko-križevačku županiju, a svečanosti su prisustvovali župan Tomislav Golubić i načelnica Općine Koprivnički Bregi Kristina Škoda Vajdić, koji su igračicama i stručnom stožeru uputili iskrene čestitke.


– Ponosni smo na vaš uspjeh. Ovo je sjajan rezultat za naš grad i županiju. Čestitam vam na borbi, predanosti i trudu koji ste uložili kako biste ostvarili ovaj povijesni plasman u najviši rang natjecanja. Vjerujem da će vaš uspjeh motivirati i druge djevojke da se uključe u sport te dodatno promovirati ženski nogomet u našoj sredini. Županija će vam i dalje pružati podršku kako biste nastavile ostvarivati vrhunske rezultate – poručio je župan Golubić.

Načelnica Škoda Vajdić izrazila je zadovoljstvo činjenicom da djevojke svoje treninge i domaće utakmice odigravaju upravo na terenu u Koprivničkim Bregima, naglasivši kako je njihov uspjeh razlog za ponos cijele općine.

Predsjednica kluba Nikolina Notersberg zahvalila je svim partnerima i podupirateljima kluba, među kojima su Općina Koprivnički Bregi, Grad Koprivnica, brojni sponzori te posebno Koprivničko-križevačka županija i župan Golubić, koji su prepoznali važnost razvoja ženskog nogometa na području županije.

Nakon prigodnih obraćanja uslijedio je najsvečaniji dio programa, dodjela medalja i pehara pionirkama i kadetkinjama ŽNK Radnik Koprivnica.


Vezani članci

Najčitanije