[FOTO] Koprivnica u posljednjoj domaćoj utakmici izgubila od Bjelovara

Nogometaši Koprivnice odigrali su danas posljednju domaću prvenstvenu utakmicu u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi – istok. Na umjetnoj travi koprivničkog stadiona Zeleni su u 29. kolu izgubili od Bjelovara rezultatom 1:3.

I ranije se znalo da je Koprivnica sigurno posljednja, mogla je eventualnim pozitivnim rezultatom samo uljepšati dojam, ali nisu u tome uspjeli. Gosti su kontrolirali veći dio utakmice i ostvarili zasluženu pobjedu.

Za vodstvo Bjelovara zabio je Pleić u 16. minuti, a na 0:2 povisio je Kuprešak u 52. minuti. Nadu je Zelenima vratio Tucaković lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u 72. minuti, a konačnih 1:3 postavio je Ostrman u drugoj minuti sudačke nadoknade.

U posljednjem kolu Koprivnica će sljedećeg vikenda gostovati kod Croatije Đakovo.