[FOTO] RK Šoderica i SRD Viševica podijelile prvo mjesto

Na koprivničkim bazenima Cerine, održano je prošlog vikenda 19. kadetsko prvenstvo Republike Hrvatske u plivanju perajama. Nastupilo je 90 natjecatelja iz devet klubova: KPA Kostrena, SRD Viševica Fužine, RK Nevera Rijeka, RSK Mladost Medulin, RK Sisak, KPA Drava, Varaždin, KPP Nove Jelkovec, KPP Velika Gorica i domaćin RK Šoderica.

– U dosadašnjih 18 prvenstava, nikad nije bilo toliko dramatično kao ove godine. Dvije ekipe, RK Šoderica i SRD Viševica podijelile su 1. mjesto u kategoriji ženskih ekipa, a u ukupnom poretku klubova, riječka “Nevera” je za samo dva boda je prestigla domaćine – rekao je Božidar Flis iz RK Šoderice.

Rezultati:

Ekipni Plasman Žene: 1. Šoderica I Viševica 387 Bodova, 3. Nevera 344 Boda;

Ekipni Plasman Muški: 1.Nevera 418 Bodova, 2. Šoderica 373 Boda, 3. Mladost 339 Bodova.

Klupski Plasman: 1. Nevera – 762 Boda, 2. Šoderica -760 Bodova, 3. Mladost 638 Bodova.

400pp Mlađi Kadeti: 2. Tin Treščec, Rk Šoderica 3. Jakov Buhinjak, Rk Šoderica;

400pp Mlađe Kadetkinje: 3. Paula Radotović, Rk Šoderica;

25ap Mlađi Kadeti:  3. Josip Štefanec, Rk Šoderica;

25 Ap Mlađe Kadetkinje: 3. Paula Radotović, Rk Šoderica;

25 Ap Kadetkinje: 2. Alanna Štefanec ,Rk Šoderica;

100 Bf Mlađi Kadeti: 1. Tristan Horvat, Rk  Šoderica, 3. Josip Štefanec, Rk „ Šoderica;

100 Bf Kadeti: 3. Tristan Horvat, Rk  Šoderica;

100 Bf Kadetkinje: 1. Alanna Štefanec, Rk Šoderica;

50 Pp Mlađi Kadeti: 2. Jakov Buhinjak, Rk Šoderica;

Štafeta 4 X 50 Mlađi Kadeti: 1. Šoderica – Josip Štefanec, Tristan Horvat, Tin Treščec, Jakov Buhinjak,

Štafeta 4 X 50 Kadeti: 2. Šoderica – Josip Štefanec, Tristan Horvat, Tin Treščec, Jakov Buhinjak,;

Štafeta 4 X 50 Mlađe Kadetkinje: 1. Šoderica – Rea Vuk, Stella Flis, Katja Jakopec, Paula Radotović, Štafeta 4 X 50 Kadetkinje: 3. Šoderica – Helena Suknaić, Dora Fucak, Dora Bradić, Alanna Štefanec;

100 Pp Mlađi Kadeti: 1. Tin Treščec, Šoderica, 2. Jakov Buhinjak, Šoderica;

100 Pp Mlađe Kadetkinje: 3. Paula Radotović, Šoderica ;

50 Bf Mlađi Kadeti: 2. Josip Štefanec, Šoderica;

200 Pp Mlađi Kadeti: 2. Tin Treščec, Šoderica , 3. Tristan Horvat, Šoderica;

800 Pp Mlađi Kadeti: 2. Tin Treščec, Šoderica, 3. Jakov Buhinjak, Šoderica;

800 Pp Mlađe Kadetkinje: 1. Paula Radotović, Šoderica,

Štafeta Mlađi Kadeti 4x 100 Bf: 1. Šoderica 1- Jakov Buhinjak, Tristan Horvat, Josip Štefanec, Tin Treščec, 3. Šoderica 2- Dorijan Jakopanec, Marko Periša, Luka Nikola Radolić, Marin Sabol;

Štafeta 4 X 100 Bf Kadeti: 2. Šoderica – Jakov Buhinjak, Tristan Horvat, Josip Štefanec, Tin Treščec,

Štafeta 4 X 100 Bf Mlađe Kadetkinje: 1. Šoderica – Rea Vuk, Stella Flis, Dora Bradić, Paula Radotović;

Štafeta 4 X 100 Bf Kadetkinje: 3. Šoderica – Katja Jakopec, Dora Fucak, Helena Suknaić, Alanna Štefanec

Vezani članci

Najčitanije

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com