FOTO Samo najhrabriji osvojili koprivničku špicu, dok su jedni već na moru, drugi uživaju u gradu

Ljetne vrućine i sunčano vrijeme ove su subote malo prorijedili uobičajenu gužvu na koprivničkoj špici, no oni najhrabriji ipak nisu propustili svoje omiljeno subotnje druženje u središtu grada.

Dok su mnogi već pobjegli prema obali i uživaju u godišnjim odmorima, vjerni ljubitelji špice pokazali su da i Koprivnica ima svoj ljetni šarm. Uz kavu na terasama, kratku šetnju i razgovor s prijateljima, Zrinski trg i danas je bio mjesto susreta i dobrog raspoloženja.


Visoke temperature nisu obeshrabrile one koji subotnje prijepodne jednostavno ne mogu zamisliti bez odlaska u grad, pa su iskoristili sunčano vrijeme za opuštanje i uživanje u ljetnoj atmosferi.

Koga smo sve sreli ove subote na koprivničkoj špici, pogledajte u našoj fotogaleriji.

Vezani članci

Najčitanije