U Legradu je održan Malonogometni turnir u organizaciji NK Graničar Legrad u kojem je sudjelovalo ukupno 6 ekipa.
Susreti po skupinama odigrani su u subotu, 20. lipnja, dok su u nedjelju, 21. lipnja, odigrane polufinalne i finalne utakmice. Nakon odigranih utakmica, naslov pobjednika osvojio je NK Udarnik Zablatje.
Uz sportski dio programa za sudionike i posjetitelje organizirane su i zabavne igre, a najboljim ekipama uručene su nagrade.
– Čestitamo svim ekipama na sudjelovanju, borbenosti i sportskom duhu – poručili su iz Općine Legrad.







