U pozitivnom ozračju Slaven dočekuje Istru, svi su uvjereni u dobar rezultat

Veselo je u svlačionici Slavena nakon dvije utakmice brz poraza.

Na konferenciju za medije na kojoj se najavljivala utakmica 24. kola Supersport HNL-a stigli su trener Mario Gregurina i novi stari igrač Alen Grgić. Protivnik u sljedećem kolu je Istra 1961, zahtjevan, ali savladiv protivnik. Trener Gregurina izrazio je zadovoljstvo što se u kadar polako vraćaju ozlijeđeni igrači, posebno Nestorovski.


– Ako stavimo u obzir cijeli tjedan, čak i posljednja dva-tri tjedna, kako dečki treniraju i izgledaju, s kakvom energijom i voljom dolaze u svlačionicu, stvarno sam jako optimističan i uvjeren da ćemo protiv Istre dobro izgledati – rekao je trener seniora Slavena na konferenciji pa nastavio:

– Promjene se sigurno osjete, pogotovo odlazak kapetan Marešića. Ali bez obzira na to imaju niz iskusnih igrača, Lončara, Prevljaka, Radoševića. Jako ozbiljna ekipa, koju ne smijemo podcijeniti ni malo, ali nećemo se previše njima baviti. Fokus je na nama, našoj izvedbi, želimo energetski biti u pravom ritmu i držati se taktičkih zamisli pa ćemo onda biti na dobrom putu da utakmicu odvedemo u pozitivan smjer – komentirao je.

Snimio Dino Šef.

Alen Grgić treći put nosi dres Slavena, a povratak u Koprivnicu za njega je bio logičan potez zbog lijepih uspomena i pozitivnih ljudi, ali i dobrog rada.

– Ima novih igrača, ali svi oni jako dobro su se uklopili u trenerov način igre i filozofiju nogometa. Dosta je igrača i ostalo, ima i mladih, koji su se, također, dobro uklopili, a imamo i iskustva, ja sam među njima. Vidim jako puno potencijala ovdje, vrlo sam optimističan i to je bio jedan od razloga zašto sam se odlučio vratiti u Koprivnicu. Dolaskom sam vidio puno optimizma u igračima, njihovu želju, nitko se ne predaje, svi težimo višem i idemo to ostvariti – rekao je.


Prema njegovom mišljenju, puno je kvalitetnih igrača u Slavenovoj svlačionici, ali ne samo u napadu nego na svakom dijelu terena.

– Rekao bih da smo jako dobro pokriveni po svim pozicijama i izgledamo jako dobro, što se vidi i po rezultatima. Europa nam je blizu, to nam je vodilja za dalje, to nam je cilj i to nas sve gura da budemo što bolji – naglasio je pa se za kraj dotaknuo dvoboja protiv Istre.

– Bit će teško. Dobro se poznajemo, kandidati smo za gornje pozicije i spremamo se najbolje što možemo. Mislimo o njima, ali sve oči uprte su u nas, naša izvedba nam je najvažnija, znamo što i kako trebamo i potrudit ćemo se odraditi sve na maksimumu, naravno, uz podršku navijača – zaključio je Grgić.

Vezani članci

Najčitanije