Zanimljivo je bilo danas u Imbriovcu u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije. Tehničar je pred 400 gledatelja u samo 10 minuta nastavka nadoknadio minus iz prve utakmice u Cvetkovcu, koju je Borac dobio s 3:0.
Goste je u vodstvo doveo Hudak u 58. minuti, pa su uslijedila dva pogotka Krune Jambrušića, u 62. i 68. minuti. Međutim, Borac se izvukao i u 89. minuti stigao do pogotka koji ga je odveo u finale. Za konačnih 1:3 zabio je Karlo Šepec u 90. minuti, tek što je ušao u igru.
U drugom polufinalu Mladost iz Kloštra Podravskog je pred svojim navijačima dovršila posao protiv trećeligaša Koprivnice. Aktualni osvajač od obrane naslova se oprostio novim porazom, nakon 2:1 u Koprivnici sad je bilo čak 5:0 za Mladost.
Hat-trick za Kloštrane zabio je Lovro Šandrovčan, a po jedan pogodak postigli su Stjepan Kovačić i Matej Herent.
Finalna utakmica između Borca i Mladosti odigrat će se u srijedu, 29. svibnja na Gradskom stadionu ”Ivan Kušek Apaš” u Koprivnici.







