Pijan vozio električni romobil u Subotici Podravskoj, zaustavila ga policija

Policijski službenici u petak, 26. lipnja, oko 22.41 sati u Subotici Podravskoj zaustavili su 33-godišnjeg vozača osobnog prijevoznog sredstva koji je prometovao pod utjecajem alkohola.

Provedenim alkotestiranjem utvrđeno je da je vozač imao 0,79 promila alkohola u organizmu, nakon čega je isključen iz prometa, a protiv njega će biti pokrenut i prekršajni postupak.


Iz policije pritom apeliraju na vozače osobnih prijevoznih sredstava da se pridržavaju prometnih propisa radi vlastite sigurnosti, ali i sigurnosti svih ostalih sudionika u prometu.

Vezani članci

Najčitanije