[FOTO] Četvrta NL: Remiji Tehničara i Križevaca

Tehničar je u subotu po jakoj kiši i nenogometnim uvjetima u Cvetkovcu dočekao Tomislav iz Bereka.
Iako se očekivala pobjeda domaćina, susret je završen rezultatom 1:1, a Cvetkovčanima kao tehnički potkovanoj momčadi na ruku nije išao težak teren. Domaće je u vodstvo doveo Kosir u 17. minuti, a u 37. je izjednačio Orlović.

Drugoplasirana Pitomača je kod kuće pobijedila Rovišće s 3:0 i smanjila zaostatak za Tehničarom na tri boda.

Križevci su gostovali kod Zdenke 91 u Velikim Zdencima gdje su poveli golom Sučića u 34. minuti, no domaćin je u nastavku postavio konačnih 1:1.

Mladost je u Kloštru Podravskom odigrala bez golova protiv Virovitice, a utakmica u Predavcu između Dinama i Graničara iz Đurđevca je odgođena.

Virovski Podravac izgubio je na gostovanju kod Papuka rezultatom 3:0.